HISTORIA

Właścicielem marki CiLOOK jest Rondo- rodzinna firma z siedzibą i manufakturą w Żywcu, będąca producentem odzieży damskiej i męskiej. Ze swoim ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku firma zyskała wielu zaufanych klientów wśród najlepszych zachodnich marek europejskich.

Pomimo zalewającej rynek fali taniej w produkcji odzieży, firma Rondo odnotowuje wzrost zainteresowania produktem doskonałej jakości, powstałym w komfortowych warunkach pracy, opatrzonym metką Made in Europe. Potwierdzeniem tych słów jest rosnąca każdego dnia liczba wyprodukowanych przez firmę RONDO spodni, która dawno już przekroczyła 5 mln sztuk.

Zespół tworzy grono doświadczonych fachowców, począwszy od projektantów, przez konstruktorów odzieży, osób odpowiedzialnych za planowanie i przebieg produkcji, majstrów, kończąc na ponad 100 osobowym zespole krawców i krawcowych.

Doświadczenie zdobyte w produkcji na przestrzeni niemal dekady, firma zdecydowała się w pełni wykorzystać tworząc zupełnie nową markę odzieży korporacyjnej i roboczej, szytą na miarę współczesnych potrzeb rynku. Przedstawiamy najmłodsze dzieło polskiego producenta- markę CiLOOK.MARKA

W naszym przekonaniu istnieje ogromne zapotrzebowanie na wyspecjalizowaną odzież, spełniającą wymagania światowych banków, instytucji państwowych, hoteli i ośrodków SPA, linii transportu publicznego, czy międzynarodowych korporacji i firm dbających o swój wizerunek.
W odpowiedzi na tę potrzebę powstała marka CiLOOK- odzież najwyższej jakości zgodna z Corporate Identity (CI) danej firmy, korporacji bądź instytucji. Najwyższa jakość nie jest tutaj „chwytliwym” stwierdzeniem, a najlepiej oddającym opisem użytych do produkcji odzieży marki CiLOOK materiałów oraz dodatków. Prezentacja produktu wskazuje to bardzo precyzyjnie.

Zadaniem nadrzędnym naszego zespołu produkcyjnego jest znalezienie najlepszych gatunkowo tkanin i dodatków dostępnych wśród najlepszych europejskich dostawców oraz zaprojektowanie, świetnie leżącej i w pełni satysfakcjonującej klienta odzieży. Pracujemy w myśl zasady, iż odzież nie jest tylko wizytówką naszego klienta, jest przede wszystkim wizytówką naszej marki.

ZAUFALI NAM

Profi-Dress-Logo
Clinic-Dress-logo
bragard
lotos_logo
fristas logo